Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wydarzenia

24-04-2020
Niezwykłe pożegnanie absolwentów „Konarskiego” rocznik 2020

Ukończenie szkoły i pożegnanie abiturientów zawsze miało w naszej szkole bardzo uroczysty charakter. W tym roku za sprawą epidemii wywołanej wirusem COVID-19 będzie zupełnie inaczej. Ze względu na wprowadzone ograniczenia nie możemy się wszyscy razem spotkać na uroczystej akademii zatem pożegnanie, gratulacje i słowa podziękowań przenosimy do „wirtualnej” rzeczywistości.

Na początek głos zabierze pani dyrektor Małgorzata Wojtasik:

 

 

Szczególne gratulacje należą się uczniom, którzy dzięki wytężonej pracy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i ukończyli szkołę z wyróżnieniem.

Uchwałą Rady Pedagogicznej Medale "Złoty Absolwent" w roku 2020 otrzymali:

Sebastian Kośmider (3b), Wiktoria Węgrzyn (4H), Mateusz Wątor (3b), Dominik Głuszek (4L), Klaudia Gliwińska (3c), Klaudia Musiał (3b), Wiktoria Ryczko (4H), Monika Kot (3b), Patrycja Kuśmierek (3b), Alicja Kwapisz (3b), Sylwia Dąbek (3b), Katarzyna Marcinkowska (4H), Kinga Pakuła (3b).

 

Sebastian Kośmider (3b)

 

Wiktoria Węgrzyn (4H)

 

Mateusz Wątor (3b)

 

Dominik Głuszek (4L)

 

Klaudia Gliwińska (3c)

 

Klaudia Musiał (3b)

 

Wiktoria Ryczko (4H)

 

Monika Kot (3b)

 

Patrycja Kuśmierek (3b)

 

Alicja Kwapisz (3b)

 

Sylwia Dąbek (3b)

 

Katarzyna Marcinkowska (4H)

 

Kinga Pakuła (3b)

 

 

Świadectwo z wyróżnieniem, tzw. biało-czerwonym paskiem otrzymali również:

Karolina Baran (4L), Emil Marcykiewicz (4EL), Marcelina Domagała (3b), Jakub Kurek (4L), Maksymilian Grabalski (4L), Sandra Małogowska (3c).

 

Karolina Baran (4L)

 

Emil Marcykiewicz (4EL)

 

Marcelina Domagała (3b)

 

Jakub Kurek (4L)

 

Maksymilian Grabalski (4L)

 

Sandra Małogowska (3c)

 

Serdeczne gratulacje i podziękowania składamy na ręce Waszych, drodzy abiturienci rodziców. To oni zawsze Was wspierali, kiedy trzeba pocieszali oraz motywowali do pracy, dzięki czemu dziś możecie się cieszyć z ukończenia szkoły średniej.

Pani Wioletcie Grabalskiej przewodniczącej Rady Rodziców i wszystkim członkom Rady Rodziców serdecznie dziękujemy za bardzo dobrą współpracę ze szkołą i za to, że zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i radę.

Na dzisiejszej niezwykłej uroczystości nie ma wokalnych występów, deklamacji wierszy, ale z pewnością nie brakuje ciepłych myśli i słów, wiary w to, że wszystko będzie dobrze, zapewnienia, że będziemy mocno trzymać za Was kciuki podczas matury oraz gratulacji za to co już się Wam udało - jesteście absolwentami Zespołu Szkół nr 1 im. ks.Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie.

 

Absolwenci „Konarskiego” rocznik 2020 wraz z wychowawcami:

 

II Liceum Ogólnokształcące:

 

Klasa 3b – wychowawca Bożena Smorąg

 

Bodzioch Patrycja, Cieśla Patryk, Dąbek Sylwia, Dąbrowska Klaudia, Domagała Marcelina, Felis Filip, Gibas Wiktoria, Klamka Weronika, Kośmider Sebastian, Kot Monika, Krzelowska Weronika, Kuśmierek Patrycja, Kwapisz Alicja, Lipińska Oliwia, Łuszcz Klaudia, Majcher Matylda, Majewska Renata, Musiał Klaudia, Nawarro Julia, Nowak Stanisław, Nowak Wiktoria, Pakuła Kinga, Prawda Aleksandra, Syncerz Agata, Wątor Mateusz, Wnuk Alicja, Zimierska Ewa.

 

Klasa 3c – wychowawca Elżbieta Cichoń

 

Blicharska Weronika, Czapnik Olga, Dzięcioł Jakub, Dziób Daria, Dziób Wiktoria, Gliwińska Klaudia, Kowalski Mateusz, Krzysztofik Gabriela, Kwiatkowski Piotr, Małogowska Sandra, Mędrych Julia, Miśtal Alina, Molenda Aleksandra, Musiał Wiktoria, Oksiński Kacper, Pustół Paulina, Rudnicka Karolina, Sperczyńska Aleksandra, Stawiarz Aleksandra, Suchanowska Magdalena, Tarach Jakub, Tomaszewska Sonia, Waleron Aneta, Widurska Aleksandra, Wolsdorf Patrycia, Zaborska Klaudia, Zbierańska Justyna.

 

Technikum nr 1:

 

Klasa 4L – wychowawca Agnieszka Malec

 

Baran Karolina, Chabior Tomasz, Ciupka Magda, Czaczkowska Joanna, Drożdowski Michał, Foremnik Jakub, Główczyńska Klaudia, Głuszek Dominik, Grabalski Maksymilian, Grzegorczyk Katarzyna, Jaskólski Oskar, Klasińska Magdalena, Kowalska Patrycja, Kowalski Kacper, Kuliński Jakub, Kurek Jakub, Łozińska Andżelika, Maciąg Albert, Mitręga Justyna, Molęda Michał, Nawrot Filip, Rusek Miłosz, Skowronek Daniel, Skowronek Wiktor, Skuciński Adrian, Staszewski Michał, Trawa Weronika, Trela Klaudia, Wójcicka Patrycja, Wróbel Szymon, Znojek Ernest.

 

 

Klasa 4EL – wychowawca Ewelina Walczyńska

 

Bąk Nikola, Grzelec Daria, Kabza Emilia, Kowalska Karina, Krempic Damian, Krzysztofik Justyna, Kubarska Monika, Kurek Izabela, Latko Patrycja, Marcykiewicz Emil, Niechciał Patrycja, Poświat Monika, Rother Paulina, Siwiec Patrycja, Wolska Martyna, Wolska Zuzanna, Baran Justyna, Grymbosz Katarzyna, Kaczmarek Paweł, Kaszuba Krystian, Kisiel Mateusz, Koczaj Weronika, Kotulska Paulina, Kot Paulina, Kubas Anna, Kwiecień Dawid, Olszak Kinga, Skalmierska Katarzyna, Sygut Mateusz, Szarek Jakub, Tutaj Radosław, Więcek Julia, Wyrozumska Izabela.

 

 

Klasa 4H – wychowawca Anna Białek-Wątor

 

Adamus Karolina, Bołdyn Wiktoria, Cicha Kamila, Grabowska Patrycja, Grzyb Sylwia, Hernicki Adrian, Kabza Małgorzata, Kaleta Norbert, Kaleta Wiktoria, Klamka Sylwia, Konderak Paweł, Kozieł Karolina, Kwiecień Natalia, Laskowski Mateusz, Lech Aleksandra, Marcinkowska Katarzyna, Marzec Joanna, Mastyna Angelika, Mitręga Patrycja, Molenda Aleksandra, Nowak Aleksandra, Otfinowska Kamila, Prusicki Kamil, Putowska Daria, Ryczko Wiktoria, Skołucka Emila, Węgrzyn Wiktoria, Zagała Izabela, Zając Dominika, Żabicka Gabriela.

 

 

Klasa 4I – wychowawca Marek Pułka

 

Adamus Emil, Antas Karol, Białas Daniel, Błaszczyk Miłosz, Domagała Jakub, Drej Dawid, Frej Damian, Gajos Mateusz, Januszewski Szymon, Jawor Mateusz, Juszczyk Damian, Kamiński Adrian, Kieliś Bartłomiej, Klamka Maciej, Kucharski Bartłomiej, Kwiecień Mateusz, Lato Łukasz, Lato Radosław, Prorok Łukasz, Seredyka Arkadiusz, Szymkiewicz Tomasz, Ślusarczyk Wojciech, Środoń Adrian, Warchoł Eryk, Wasik Kacper, Wojarski Bartosz, Wykurz Patryk, Zaborowicz Kamil, Zagórski Kacper.

 

  • Dyrekcja i Nauczyciele
Copyright © 2010-2020 • Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie