WATRA_TEAM

WYDARZENIA I AKTUALNOŚCI

• "Konarski" dla Ukrainy
  • Szlachetna Paczka i Paczka dla Bohatera… finał już za nami
  • Radość i uśmiech dziecka…

Szczęśliwe dzieciństwo powinno być normą. Jednak nie zawsze tak jest, dlatego postanowiliśmy choć w niewielkim stopniu przyczynić się do uśmiechu na twarzy dziecka.

Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę zabawek, gier, książek itp., a uczniowie i pracownicy szkoły, jak zawsze stanęli na wysokości zadania i bardzo aktywnie zaangażowali się w ten rodzaj pomocy. Zebrane zabawki przekazaliśmy dzieciom z Ośrodka Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Kielcach.

Podziękowanie od dzieci z Ośrodka Rodzimej Pieczy Zastepczej w Kielcach  Uczniowie ZS1 z zabawkami dla dzieci z Ośrodka Rodzimej Pieczy Zastepczej w Kielcach

• „Niech płonie lampa serca”

W trosce o szczęśliwy rozwój dzieci o specyficznych potrzebach psychofizycznych zaangażowaliśmy się w akcję „Niech płonie lampa serca”, ogłoszoną przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. M. Grzegorzewskiej w Jędrzejowie.

W jej ramach przygotowaliśmy paczkę artykułów plastycznych, które dzieci mogły wykorzystać do przygotowania prac na kiermasz, z którego dochód zostanie przeznaczony na organizację wycieczki integracyjnej do Warszawy.

• Świętokrzyskie Olimpiady Specjalne i nasi Wolontariusze