Konkurs Plastyczny
"Papież Jan Paweł II bliski mojemu sercu"

Konkurs plastyczny zorganizowany dla uczczenia 100 rocznicy urodzin wielkiego Polaka Jana Pawła II.

Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna Zespołu Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie.

Cele konkursu:

1. Pogłębienie wśród młodzieży wiedzy o życiu, działalności, twórczości i osobowości Papieża Jana Pawła II.
  2. Odwołanie się do nieprzemijających wartości i idei tkwiących w życiu i działalności Jana Pawła II.
  3. Rozwijanie wyobraźni oraz twórczych umiejętności młodzieży inspirowanych życiem i działalnością Papieża Polaka.
  4. Prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości młodzieży.
  5. Promowanie młodych talentów plastycznych poprzez prezentacje twórczości konkursowej szerszemu gronu odbiorców.

Technika:

1. Prace plastyczne wykonane dowolną techniką.
  2. Format pracy dowolny.

Warunki konkursu:

1. Każdą prace należy podpisać na odwrocie czytelnie podając: imię, nazwisko, klasę.
  2. Prace należy składać w bibliotece szkolnej do 30 kwietnia 2020 roku.
  3. Komisja konkursowa dokona oceny prac i przyzna nagrody.
  4. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika.
  5. Prace konkursowe będę eksponowane na wystawie szkolnej.
  6. Biblioteka nie zwraca prac oddanych na konkurs.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać w bibliotece szkolnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Aldona Nawrot