Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Harmonogram spotkań z rodzicami 2019/2020

 

Wywiadówki i spotkania

 

Lp. Tematyka spotkania Termin
1 Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych – organizacja pracy szkoły, wybór rady klasowej rodziców. 10 września 2019 r.
2 Spotkanie z rodzicami uczniów klas drugich i trzecich LO oraz II, III i IV Technikum
– w klasach maturalnych - procedury egzaminu maturalnego, deklaracje wstępne;
- w klasach II technikum – procedury egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, regulamin praktyk;
- wybór rady klasowej rodziców.
19 września 2019 r.
Klasy maturalne - godz. 15:30 hala
Klasy II technikum - godz. 15:30 sala konferencyjna
Pozostałe - godz. 16:00
3 Spotkanie Rad Klasowych Rodziców – wybór Prezydium Rady Rodziców. 19 września 2019 r.
4 Półwywiadówka – informacje o postępach w nauce. 27 listopada 2019 r.
5 Wywiadówki uczniów klas maturalnych - wyniki klasyfikacji śródrocznej oraz matur próbnych, deklaracje maturalne. 18 grudnia 2019 r.
6 Wywiadówki uczniów klas niematuralnych – wyniki klasyfikacji śródrocznej. 22 stycznia 2020 r.
7 Wywiadówka – informacja o postępach w nauce, dla uczniów klas maturalnych – informacja o grożących ocenach niedostatecznych. 24 marca 2020 r.
8 Wywiadówki z rodzicami uczniów klasy 2H i 3H - informacja o grożących ocenach niedostatecznych, regulamin praktyk zawodowych. 29 kwietnia 2020 r.
9 Wywiadówki klas niematuralnych (I i II LO oraz I, II i III technikum) - informacja o grożących ocenach niedostatecznych. 26 maja 2020 r.

Wszystkie wywiadówki i spotkania rozpoczynają się o 16:00.

 

Harmonogram "pierwszych wtorków miesiąca" –
spotkań – konsultacji nauczycieli z rodzicami w godzinach: 15:30 - 16:30

 

  • 01 października 2019 r.
  • 05 listopada 2019 r.
  • 03 grudnia 2019 r.
  • 07 stycznia 2020 r.
  • 03 marca 2020 r.
  • 07 kwietnia 2020 r.
  • 02 czerwca 2020 r.

 

Przydział sal na "pierwsze wtorki miesiąca"

 

Poziom Sala nr Nauczyciel (przedmiot)

-1

Pokój doradcy zawodowego

B.Terczyńska (wiedza o społeczeństwie, szkolny doradca zawodowy)

0

12

E.Cichoń (wychowanie fizyczne)

13

T.Szarek (przedmioty zawodowe)

15

A.Malec (język angielski)

16

P.Haja (przedmioty zawodowe)

H

W.Cichoń (geografia, przedmioty zawodowe), M.Białek (przedmioty zawodowe)

1

17

A.Sioja, K.Trzcina (język polski)

Pokój wicedyrektora

W.Bugajska (informatyka, przedmioty zawodowe)

19

P.Kisiel (j.angielski, j.rosyjski) E.Staniak-Kurkowska (j.rosyjski)

Pokój nauczycielski

T.Segieta (edb, wdżwr), A.Bugajska (religia), A.Fendrych (w-f), M.Magiera-Albin (w-f), I.Stankiewicz (w-f), M.Szczygieł (w-f), R.Wójcik (w-f), ks.L.Wójcik (religia), M.Kot (j.francuski)

21

E.Walczyńska, J.Widomska (język angielski)

22

A.Garus, G.Bełz (przedmioty zawodowe)

23

D.Paw, T.Chruściel (język angielski)

24

A.Równicka (język angielski)

25

K.Szydłowska, S.Wilk (język niemiecki)

26

A.Krempińska (przedmioty zawodowe)

27

S.Chechelska (chemia), M.Prusicka (fizyka, przedmioty zawodowe)

28

K.Krotla-Gnatowska, M.Kot (historia)

2

29

W.Piasecki (matematyka)

30

E.Banasiewicz-Szczygieł (matematyka), A.Kośmider (matematyka)

31

B.Smorąg (biologia)

Pokój pedagoga szkolnego

M.Wielińska (pedagog szkolny)

Pokój wicedyrektora

E.Grad (chemia, przedmioty zawodowe)

35

A.Śliz (informatyka, przedmioty zawodowe)

36

M.Pułka (przedmioty zawodowe)

37

I.Fatyga-Lato, M.Kasperek-Przybyła (język polski)

38

A.Maciąg-Wojtanowska (język polski, język angielski)

39

M.Bielecki (geografia), R.Guździk (geografia)

40

B.Grudzień (przedmioty zawodowe)

Pokój kierownika praktyk

J.Tompolska (przedmioty zawodowe, kierownik praktyk)

41

G.Ryński (matematyka, przedmioty zawodowe)

 

Copyright © 2010-2020 • Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie